724 004 409
289 05 Žehuň 249
reference

Reference

 1. Dodávky a montáže duplikačních potrubí z nerez oceli, nerezových dopravníků a technologického zařízení pro výrobu bílé čokolády v Nestlé Čokoládovnách Orion Praha.

 2. Přemístění výroby GRANKA ze závodu SOJA Kolín do závodu Orion Praha - demontáže a montáže strojního zřízení pro výrobu instantního nápoje včetně stavebních úprav, pneumatiky, potrubních rozvodů, pneudopravy cukru a kakaového prášku, potrubních rozvodů páry, tlakového vzduchu, montáží šnekových dopravníků, pásových dopravníků, vzduchotechniky, dodávky nerezového cyklonu, a kompletace a oživení dvou balících linek hotového Granka.

 3. Přemístění a rozšíření výroby Pomazánky NUGETA ze SOJI Kolín do závodu Nestlé Čokoládovny. Přesun a montáž zásobníků, šlehacích strojů Schroeder a Mondomix, jejich zapojení včetně pneumatiky, pneumatických uzávěrů a duplikačního nerezového potrubí technologie. Montáž balících linek a montáž potrubních rozvodů temperace čokoládových hmot.

 4. Montáž linky ztužování kakaového másla ze závodu ZORA Olomouc včetně dodávky nerezového pásového dopravníku, montáže stužovače, zásobníků, čerpadel s mechanickou ucpávkou montáže duplikačních potrubních rozvodů z nerez oceli.
 5. Komplexní realizace akcí alkalizace kakaové drtě v závodu ORION- zkvalitnění výroby kakaové drtě. Montáž a dodávky kompletní technologie- stěhování těžkých břemen a jejich montáž na místo v budovách, rekonstrukce pražičů, dodávky a montáže šnekových dopravníků, redlerů, elevátorů z nerez oceli, dodávka a montáž potrubních rozvodů z nerez oceli včetně dodávek armatur a pneumatického ovládání, dodávky a montáže násypek, nerezové nádoby.

 6. Dodávka a montáž nerezových sil uložených na tenzometrech pro skladování kakaové drtě, včetně ocelových konstrukcí, stavebních úprav v budovách závodu ORION.

 7. Přemístění zásobníku na 50 t čokoládových hmot ze ZORY Olomouc do závodu Nestlé Čokoládovny, montáž 3 ks 50 t zásobníků Bindler. Veškeré potrubní rozvody z nerez oceli, vyhřívání potrubí včetně dodávek pneumatických armatur, zapojení pneumatiky, izolace a opláštění potrubí a montáž ocelových konstrukcí včetně stavebních úprav.

 8. Přesun a montáže pětiválců ze ZORY Olomouc do závodu ORION- jejich repase a uvedení do provozu včetně dodávky a montáže pásových dopravníků.

 9. Kompletní dodávka zařízení na výrobu přesyceného roztoku cukru v závodu ZORA včetně dodávek nerezových nádob, tenzometrických vah, automatiky, pneumatiky a montáže nerozových potrubí a ocelových konstrukcí.

 10. Kompletní montáž potrubních duplikačních rozvodů z nerez oceli, montáže zásobníků na akci výroba čokoládové rýže v závodu ORION.

 11. Montáže a přemisťování vyhřívaných zásobníků, konší a temperýrek pro skladování a míchání čokoládových hmot. V závodu ORION včetně montáže duplikačních potrubí, parního potrubí a ovládání.

 12. Dodávka a montáž zásobníků na skladování kakaového másla - 3ks z materiálu tř. 11 - 2ks z nerez oceli, montáž čerpadel a duplikačního potrubí z nerez oceli v závodu ORION Praha.

 13. Montáže potrubních duplikačních rozvodů z nerez oceli v rámci koncernu Nestlé Čokoládovny při realizaci výroby:
  • čokoládových polev
  • máčení a podmáčení tyčinek
  • doprava fodantu sirupu
  • doprava čokoládových hmot
  • doprava kakaových hmot

 14. Montáž potrubního mostu, parního potrubí 0,6 a 1,2 Mpa, izolace a oplechování potrubí.

 15. Rekonstrukce lisovny - lisování kakaové hmoty. Rozvody technologického potrubí z nerez oceli, dodávky armatur včetně pneumatiky, montáže parních rozvodů, osazení předehřívačů na tenzometry osazení armaturami SPIRAX-SARCO, dodávka a montáž nerezových filtrů.

 16. Přemístění domílače pokrutin ze závodu ORION do závodu ZORA Olomouc včetně cyklonu a montáže odsávání.

 17. Montáž mlýnu na kakaové pokrutiny v závodu ORION včetně montáže vah, izolací a oplechování.

 18. Dodávka a montáž automatického plnění kotlů HVR rumovou trestí a cukerným roztokem - varna rumových pralinek. Kompletní dodávka včetně pneumatiky automatického režimu a potrubních rozvodů.

 19. Montáž technologie pro výrobu dražovaného zboží v Nestlé Čokoládovnách Praha.

 20. Montáž zařízení pro balení instantních prášků v závodu ZORA Olomouc.

 21. Dodávky náhradních dílů - kladívka do mlýnů Nibroton pro mletí kakaové drtě:
  • kolíky do mlýnů kakaového prášku
  • hřídele a nože do kuličkových mlýnů Wiener
  • opravy zásobníků a konší / montáže míchadel
  • dávkovací a čechrací hřídele pražičů
  • dodávky míchadel do zásobníků
  • opravy temperovacích válců

 22. Kompletní rekonstrukce podvěsné dopravní dráhy pro přepravu polotovarů pneumatik v závodu Mitas a. s. Praha.

 23. Dodávka a montáž základových desek pod kalandr převodovku a motor pro Buzuluk Komárov a. s. Montáž v Continental Hanovar Německo.

 24. Kompletní rekonstrukce dvouválcového kalandru pro firmu Sotex s. r. o. dodávka pro Continental Rumunsko.

 25. Kompletní rekonstrukce městské vodárny Olomouc Černovír, vše v nerez oceli.

 26. Rekonstrukce čerpací stanice ve vodárně Kárané, vše v nerez oceli.

 27. Montážní práce na potrubí požární vody na akcích Interšpár Praha Hostivař, Energie Kladno a Valeo Žebrák.
Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Image 14 -